YouTube

V Festyn Rodzinny "U Pana Boga w Sercu"

Już po raz piąty zapraszamy Was na Festyn Rodzinny "U Pana Boga Sercu". Promujemy wartość rodziny, integrujemy społeczność szczecińskiego Śródmieścia (i nie tylko!), wspólnie bawimy się w parku, który na ten jeden dzień tworzy najbardziej magiczne miejsce w całym mieście. Miejsce dla dzieci, ich rodziców, dziadków, cioć, przyjaciół... Miejsce dla nas wszystkich, a tym miejscem jest- zgodnie z nazwą naszego festynu- serce Pana Boga.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 5 czerwca w Parku Andersa przy Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa. Organizowane jest przez księży Chrystusowców oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego "Razem".
Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie na zorganizowanie wypoczynku letniego dla wychowanków świetlicy środowiskowej "Promyczek" oraz klubu młodzieżowego "Baza".

Na wszystkich naszych gości czekać będzie wiele ciekawych stanowisk, koncerty, loteria fantowa, coś na obiad i coś słodkiego:), a co najważniejsze: dzięki każdemu z was nasze Promyczki zaświecą jeszcze radośniej, a Bazowicze z pewnością będą im wtórowały.