YouTube

Tak

VI Festyn Rodzinny "U Pana Boga w Sercu"

Już po raz szósty zapraszamy Was na Festyn Rodzinny "U Pana Boga w Sercu". Promujemy wartość rodziny, integrujemy społeczność szczecińskiego Śródmieścia (i nie tylko!), wspólnie bawimy się w parku, który na ten jeden dzień tworzy najbardziej magiczne miejsce w całym mieście. Miejsce dla dzieci, ich rodziców, dziadków, cioć, przyjaciół... Miejsce dla nas wszystkich, a tym miejscem jest- zgodnie z nazwą naszego festynu- serce Pana Boga.

WOLONTARIAT - Lubię to !!!


"Wolontariat! Lubię to!” – hasło kolejnej już akcji organizowanej przez Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „W Sercu”.

Lubię czy nie lubię – nie dowiem się dopóki nie spróbuję. Nasze duszpasterstwo stwarza niepowtarzalną okazję, aby przekonać się, czym właściwie jest wolontariat i jak różnorodne są jego formy.

Twój 1 % podatku dla Stowarzyszenia RAZEM

Od 1999 roku Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego „RAZEM” skupia młodych i aktywnych ludzi, pragnących czynić coś dla innych.

WARSZTATY DLA WOLONTARIUSZY

Zapraszamy we wtorek 17 STYCZNIA o godzinie 18.00 na warsztaty dla osób które chcą zgłębić wiedzę na temat pracy z dziećmi. Spotkanie odbędzie się w Promyczku (ul. Obrońców Stalingradu 17, na domofonie Promyczek), poprowadzi je pani magister Katarzyna Ogrodowska - psychoterapeuta, pedagog. Temat warsztatów: Zadania rozwojowe dziecka w wieku szkolnym i adolescenta.
Zapraszamy!

Kochani Wolontariusze! - zapraszamy Was na warsztaty!

Kochani Wolontariusze! 
Serdecznie zapraszamy Was na warsztaty, na których będziemy mogli spędzić wspólnie czas, porozmawiać o waszej pracy z dzieciakami, wymienić doświadczenia i rozwiać wszelkie wątpliwości w kontekście pracy wolontariusza.

Kup obiad dla Promyczka!

Kup obiad dla Promyczka!
Świetlica Promyczek wyrosła w duszpasterstwie akademickim. Od początku po dzisiejszy dzień prowadzą ją studenci z "Serca" i wszyscy, którzy w jakimkolwiek stopniu związani są z niedzielną "20-tką".

Zapraszamy do Promyczka i Bazy

Pospolite ruszenie!
Drodzy studenci, wrzesień to czas kiedy nasze duszpasterstwo jeszcze ma wakacje, ale Promyczki i Bazowicze już rozpoczynają rok szkolny. 

 • Czytaj dalej
 • V Festyn Rodzinny "U Pana Boga w Sercu"

  Już po raz piąty zapraszamy Was na Festyn Rodzinny "U Pana Boga Sercu". Promujemy wartość rodziny, integrujemy społeczność szczecińskiego Śródmieścia (i nie tylko!), wspólnie bawimy się w parku, który na ten jeden dzień tworzy najbardziej magiczne miejsce w całym mieście. Miejsce dla dzieci, ich rodziców, dziadków, cioć, przyjaciół...

  Kup obiad dla Promyczka!

  Świetlica Promyczek wyrosła w duszpasterstwie akademickim.

  Wolontariat. Lubię to!

  Może masz czas i nie wiesz, jak go dobrze spożytkować, albo znasz ludzi, którzy chcieliby zaangażować się w działania na rzecz innych, ale nie mają pojęcia "gdzie? co? i jak?".

  Subskrybuje zawartość