YouTube

Tak

Róbmy DOBRO

Kochani! Zbliżający się koniec roku to dla naszych Świetlic zawsze trudny i stresujący czas. Z racji na nasze finanse. Dzięki Waszej obecności i wsparciu finansowemu podczas zbiórek na mszach świętych mogliśmy odetchnąć z ulgą.

VII Festyn Rodzinny "U Pana Boga w Sercu"

Serdecznie zapraszamy na Festyn Rodzinny „U Pana Boga w Sercu"! Już po raz siódmy spotkamy się w parku Andersa, by w rodzinnej atmosferze spędzić słoneczną niedzielę.

1 % dla Stowarzyszenia RAZEM

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym nie zapomnij podarować 1% Stowarzyszeniu RAZEM :) Będzie to ogromna pomoc dla Świetlicy PROMYCZEK, Klubu BAZA oraz wszelkich inicjatyw kulturalnych i formacyjnych dla studentów z Duszpasterstwa Akademickiego "W Sercu". Nie zapomnij podzielić się też tą informacją z innymi:)

 • Czytaj dalej
 • Galeria Szpargałek

  Kochani! Słyszeliście o Galerii Szpargałek?

  Warsztaty dla Wolontariuszy

  Zapraszam do Chojny na warsztaty wszystkich, którzy działają czynnie w wolontariacie i tych, którzy pragną włączyć się w nasze inicjatywy, a jest ich duuuużo! Uwaga!

  VI Festyn Rodzinny "U Pana Boga w Sercu"

  Już po raz szósty zapraszamy Was na Festyn Rodzinny "U Pana Boga w Sercu". Promujemy wartość rodziny, integrujemy społeczność szczecińskiego Śródmieścia (i nie tylko!), wspólnie bawimy się w parku, który na ten jeden dzień tworzy najbardziej magiczne miejsce w całym mieście. Miejsce dla dzieci, ich rodziców, dziadków, cioć, przyjaciół... Miejsce dla nas wszystkich, a tym miejscem jest- zgodnie z nazwą naszego festynu- serce Pana Boga.

  WOLONTARIAT - Lubię to !!!


  "Wolontariat! Lubię to!” – hasło kolejnej już akcji organizowanej przez Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „W Sercu”.

  Lubię czy nie lubię – nie dowiem się dopóki nie spróbuję. Nasze duszpasterstwo stwarza niepowtarzalną okazję, aby przekonać się, czym właściwie jest wolontariat i jak różnorodne są jego formy.

  Twój 1 % podatku dla Stowarzyszenia RAZEM

  Od 1999 roku Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego „RAZEM” skupia młodych i aktywnych ludzi, pragnących czynić coś dla innych.

  WARSZTATY DLA WOLONTARIUSZY

  Zapraszamy we wtorek 17 STYCZNIA o godzinie 18.00 na warsztaty dla osób które chcą zgłębić wiedzę na temat pracy z dziećmi. Spotkanie odbędzie się w Promyczku (ul. Obrońców Stalingradu 17, na domofonie Promyczek), poprowadzi je pani magister Katarzyna Ogrodowska - psychoterapeuta, pedagog. Temat warsztatów: Zadania rozwojowe dziecka w wieku szkolnym i adolescenta.
  Zapraszamy!

  Kochani Wolontariusze! - zapraszamy Was na warsztaty!

  Kochani Wolontariusze! 
  Serdecznie zapraszamy Was na warsztaty, na których będziemy mogli spędzić wspólnie czas, porozmawiać o waszej pracy z dzieciakami, wymienić doświadczenia i rozwiać wszelkie wątpliwości w kontekście pracy wolontariusza.

  Subskrybuje zawartość