YouTube

Pojedź za darmo na Open'er Festival do Gdyni!

Zapraszamy do udziału w konkursie! Na zwycięzców czeka darmowy wyjazd na Open'er Festival do Gdyni! Wystarczy wprowadzić w życie Wasze kreatywne pomysły, a miejsce na polu namiotowym, cztery akredytacje na festiwal i bilety na przejazd do Gdyni mogą być Wasze!

Strefa NGO podczas Heineken Open'er Festival to wyjątkowe forum aktywizacji społeczno-kulturalnej, skupionej na terenie specjalnie zaaranżowanego miasteczka. Poza prezentacjami oraz kampaniami informacyjnymi znaleźć można tu szereg atrakcji edukacyjnych, warsztatów, pokazów, a także konkursów dla festiwalowiczów. Każdego dnia gospodarze miasteczka wciągną publiczność w wir aktywności w ważnych tematach społeczno-obywatelskich. Nie bądź obojętny. Dotychczasowe doświadczenia utwierdzają nas w przekonaniu, że Strefa NGO wpisała się już na stałe w przestrzeń festiwalu i jest opiniotwórczym oraz owocnym miejscem promocji III sektora.

za: http://opener.pl/pl/NGO2

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zapoznaj się z regulaminem zawartym na stronie http://opener.pl/pl/NGO2
  2. Znajdź jeszcze 3 chętne osoby (drużyna musi stanowić cztery osoby) i stwórzcie pomysłowe działania, które chcielibyście zaprezentować na Open'erze. Mogą to być warsztaty, laby i wszelkie inne akcje, które zaangażują przynajmniej 10-osobowe grupy uczestników Festiwalu.
  3. Wypełnijcie pkt. 3-7 ankiety (dostępnej tutaj) i prześlijcie je na adres: stowarzyszenie@razem.szczecin.pl w tytule wpisując "Open'er" do 25 kwietnia do godziny 24.00. Podajcie imiona i nazwiska Twojej drużyny oraz numer kontaktowy.

I etap konkursu polega na wytypowaniu przez Komisję składającą się z członków Zarządu Stowarzyszenia najbardziej kreatywnego, szalonego pomysłu, który najlepiej będzie promował działania naszej Organizacji oraz Duszpasterstwa Akademickiego "W Sercu".

Komisja oceni projekty stosując następującą punktację:

  • kreatywność pomysłu: 0-5pkt.
  • prezentacja Stowarzyszenia RAZEM oraz/lub ODA "W Sercu": 0-5pkt.
  • kreatywność opisu organizacji: 0-3pkt.
  • pomysł na produkty do sprzedaży celowej: 0-2pkt.
  • kompetencje prowadzących zajęcia: 0-2pkt.

W ramach II etapu, zwycięski projekt zostanie przesłany do Organizatora konkursu, tj. AlterART. Jeśli projekt zostanie dopuszczony do udziału w Festiwalu, zwycięska drużyna otrzyma:

  • ze strony Organizatora konkursu:  stanowisko w strefie NGO w dniach 3.07-6.07. 2013, w tym stolik, oświetlenie, dostęp do prądu, cztery akredytacje dla osób obsługujących stoisko oraz miejsce na polu namiotowym dla 1 namiotu i nie więcej niż czterech osób
  • ze strony Stowarzyszenia RAZEM refundację przejazdu pociągiem TLK klasy drugiej dla całej drużyny na Festiwal oraz z powrotem.

W przypadku niezakwalifikowania się do Finału, Stowarzyszenie RAZEM ufunduje drużynie zwycięskiej cztery karty podarunkowe o nominale 50zł do realizacji w salonach EMPiK. Nagroda zostanie ufundowana tylko w sytuacji, jeśli zwycięska drużyna otrzymała w I etapie konkursu minimum 10pkt.

Zwycięska drużyna zobowiązuje się do realizacji projektu podczas pobytu na Festiwalu oraz stworzenia relacji z tych działań (foto/wideo+artykuł prasowy).

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla studentów do 26. roku życia. Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna. Stowarzyszenie RAZEM zastrzega sobie prawo do zmian w konkursie. Wszelkie pytania związane z konkursem należy kierować na m.klimek@razem.szczecin.pl w tytule wpisując "Open'er",

Uwaga! Jeśli masz pytania dotyczące działalności Stowarzyszenia lub samego konkursu, zapraszamy do rozmowy. Dyżur przewodniczącego Stowarzyszenia RAZEM odbędzie się 6 kwietnia od 14-16 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Bogurodzicy 3 (wejście przez Kawiarenkę Akademicką).